Prayer March1

Taizé duası

Her Ayın Birinci Perşembe Günü

Sevgili kardeşlerimiz,

2004 yılında Taizé ayini tarzında ekümenik dua yolculuğuna başladık ve neredeyse yirmi yıl boyunca birkaç kesintiyle (özellikle Covid 19 Pandemisinin zor yılında) devam ettik. Şu anda, ayın ikinci Salı günü katılımcıların ajandalarında geçmişe göre, biraz daha az uygun görünüyor. Bu nedenle yeni bir aylık tarihle yeniden başlamaya karar verdik: sizi barış ve uzlaşma için bu ruhani hac yolculuğuna bizimle birlikte devam etmeye davet ediyoruz,

HER AYIN ILK PERŞEMBE GÜNÜ,
akşam 8den 9a kadar,
Sen Piyer Kilisesi, Galata Kulesi sok 26 – Karaköy.

İlk toplantımız vesilesiyle, 5 EKİM 2023 PERŞEMBE GÜNÜ, Ayrıca, dileyen herkesi bu dua zamanının canlandırılmasına ve hazırlanmasına yardımcı olmaya davet edeceğiz (duaların söylenerek canlandırılması için özellikle, tercihen müzik okuyabilen seslere ihtiyacımız var). Sizden, şu andan itibaren, toplumlarınızda ve çevrenizde bu daveti yaymanızı rica ediyoruz. Yeniden buluşmak için sizleri (umarız çok sayıda kişiyi) sabırsızlıkla bekliyoruz.

Daha fazla bilgi için lütfen galatacla@gmail.com adresine yazınız.veya aşağıdaki what’s app numarasından iletişime geçebilirsiniz: (+90) 555 548 00 92.

Saygılarımızla!

Tags:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.